Robotų siurblių remontas

Vilniuje ir Kaune atliekamas robotų siurblių remontas.

Atliekame profesionalių ir buitinių robotų siurblių taisymo darbus:

  • Taisome Adler, Amica, Beper, Bosch, Camry, Clatronic, Daewoo, Dirt Devil, Dyson, ECG, Electrolux, ETA, First, Grizzly, Guzzanti, Hoover, iRobot, Karcher, Lavor, MPM, Philips, Polti, Samsung, Saturn, Scarlett, Sencor, Severin, Siemens, Solac, Thomas, Zelmer, Philips, Xiaomi, Ambrogio, Mamibot, Zodiac, Bosch, Ecovacs, Worx, Makita ir kitus robotus – dulkių siurblius, langų valytojus, žaislus ir kito tipo robotus

Jei esatę apsidraudę, galime išrašyti remonto aktą draudimo bendrovei.

Keičiame ir remontuojame elektrinę dalį, sugedusius komponentus, plokštes, korpusus. Perlituojame įvairius komponentus. Prieš atlikdami remonto darbus, atliekame diagnostiką.

robotų siurblių remontas

Dažniausiai pasitaikantys robotų siurblių gedimai

Pateikiame dažniausiai pasitaikančius gedimus dėl kurių klientai kreipiasi pas mus remonto darbų atlikimui.

1. Akumuliatorius, judėjimas ant kilimo ir drėgmė

Robotui siurbliui sustojus dėl išsikrovusio akumuliatoriaus, jį reikia rankiniu būdu įstatyti į prijungimo stotelę. Žinoma, prijungimo stotis turi būti įjungta, o atitinkamas indikatorius turi patvirtinti, kad tarp jos ir roboto yra kontaktas.

Įkrovimo trūkumas prijungimo stotyje, nepilnas įkrovimas, greitas išsikrovimas eksploatuojant ir kiti panašūs simptomai paprastai rodo akumuliatoriaus gedimą. Kaip žinoma, daugumoje modelių naudojami ličio jonų arba modernesni ličio-polimero akumuliatoriai, kurių elektrolitas yra polimerai.

Tačiau net ir jų parametrai pablogėja maždaug per 2-3 metus. Deja, šią problemą išsprendžia tik gana brangaus akumuliatoriaus pakeitimas.

Tačiau panašių problemų dažnai sukelia ir įkrovimo jungties, esančios doko (prijungimo) stotyje ir robote, oksidacija arba užteršimas, kabelio ar roboto valdymo plokštės gedimas. Paprastas vizualinis patikrinimas ir įkrovimo kontaktų nuėmimas gali pašalinti problemą. Deja, kitoms priežastims diagnozuoti ir pašalinti reikia profesionalių žinių ir patirties.

Kai kurie universalūs modeliai ant kilimo juda trūkčiodami. Pavyzdžiui, toks gedimas būdingas dėl įtrūkusios grandiklio gumos. Jį pakeitus problema išsprendžiama.

Dauguma robotų dulkių siurblių užtikrina tik sausą valymą ir neturi hidroizoliacijos. Todėl patekęs vanduo gali jį sugadinti. Tokiu atveju rekomenduojama laikytis toliau nurodytų rekomendacijų:

– išjungti maitinimą, išimti ir ištuštinti dulkių dėžę, išvalyti ir nušluostyti sausu skudurėliu;

– išimti, išvalyti ir išdžiovinti filtrus;

– kruopščiai ir pakankamai ilgai džiovinti visą prietaisą;

– įjungti tik esant visiškai sausai plokštei.

2. Automatinis grįžimas į prijungimo stotį, šepečiai ir ratai

Apsauginė plėvelė ant infraraudonųjų spindulių skydelio, esančio ant prijungimo stoties, labai pablogina ryšio kokybę. Žinoma, ją reikėtų nuimti.

Ant roboto buferio esantys jutikliai turi būti atviri ir švarūs.

Kartais robotas negrįžta į prijungimo stotį dėl valymo proceso pradžios iš kitos patalpos vietos. Atitinkamai pradedant nuo stoties ši priežastis pašalinama.

Netinkamas prijungimo stoties įrengimas taip pat sukelia paieškos ir grįžimo į prijungimo stotį problemą. Paprastai ši funkcija reikalauja, kad 70 cm spinduliu iš abiejų dokinės stoties pusių nebūtų jokių kliūčių.

Paprastai šiuolaikiniuose modeliuose naudojami du dideli šoniniai ratukai, vienas priekinis mažo skersmens ratas, turbininis šepetys ir (arba) šoniniai šepetėliai. Žinoma, purvas, dulkės, plaukai ir sriegiai ant šepečių veleno arba rato padidina elektros variklių apkrovą ir sutrumpina jų tarnavimo laiką. Dėl šios priežasties gali sutrikti jų sukimasis. Todėl šepečius ir ratukus reikia reguliariai valyti. Paprastai šie elementai gana lengvai pašalinami. Be to, kai kurios bendrovės savo modelius papildo specialiais priedais.

Tačiau jei valymas neatkuria normalaus sukimosi, tai rodo rimtesnę problemą, pavyzdžiui, dėl elektros variklio užsidegimo arba reduktoriaus gedimo. Žinoma, tokiam remontui reikalingas specialisto įsikišimas. Tokiu atveju robotų siurblių remontas turėtų būti patikėtas Techremontas specialistams.

3. Maža siurbimo galia ir navigacija

Kaip žinoma, siurbimo galia yra atvirkščiai proporcinga dulkių dėžės užpildymui. Filtrų, šoninių šepečių ir centrinio turbininio šepečio užterštumas taip pat mažina roboto našumą. Atitinkamai dulkių dėžės ištuštinimas, šepečių ir filtrų valymas išsprendžia šią problemą.

Žinoma, variklio gedimas yra rimčiausia problema. Deja, toks remontas reikalauja išlaidų ir specialistų įsikišimo. Tokiu atveju roboto siurblio remontas turėtų būti atliekamas mūsų meistrų.

Modeliai su drėgno valymo funkcija kartais nesušlapina pluošto pado dėl užsikimšusio vandens įleidimo angos. Tačiau valymas adata šią problemą išsprendžia.

Navigacija užtikrina roboto orientaciją erdvėje. Paprastai joje yra krašto jutiklis ir šoniniai kliūčių jutikliai. Brangesniuose modeliuose dažnai naudojami lazeriniai nuotolio ieškikliai ir įmontuota kamera. Žinoma, neteisingas jutiklių veikimas pažeidžia roboto judėjimą. Pavyzdžiui, jis pradeda judėti tik ratu arba atgal.

Paprastai dėl šoninių jutiklių gedimo robotas juda ratu vienoje vietoje. Važiavimas atgal dažniausiai atsiranda dėl krašto jutiklio, esančio po priekiniu ratu, užteršimo. Tokiu atveju šias problemas išsprendžia paprasčiausias jų paviršiaus nuvalymas.

Be to, orientaciją gali blokuoti ir sugedę šviesos diodai arba netinkamas valdymo plokštės veikimas. Tačiau šioms priežastims pašalinti reikia specializuotuose robotų siurblių remonto dirbtuvėse Techremontas.

Be to, robotų dulkių siurblių veikimas turi tam tikrų ypatumų. Pavyzdžiui, jie blogiau veikia ant tamsaus paviršiaus ir blogai orientuojasi patalpoje su tamsiais baldais. Tačiau šis aspektas susijęs su bendrais šiuolaikinių robotų trūkumais.

Kreipkitės į mus ir Jūsų prietaisui bus atliktas profesionalus robotų siurblių remontas. Vilniuje ir Kaune.