Televizorių remontas

Vilniuje ir Kaune kokybiškai ir profesionaliai atliekamas televizorių remontas ir greita diagnostika.

Atliekame skystųjų kristalų ir plazminių televizorių bei jų priedų remontą:

  • Taisome ECG, eSTAR, Finlux, Haier, Hitachi, Kruger & Matz, LG, Manta, Muse, Panasonic, Philips, Samsung, Sencor, Sharp, Shivaki, Sony, Thomson, TV Star televizorius ir priedus

Jei esatę apsidraudę, galime išrašyti remonto aktą draudimo bendrovei.

skystųjų kristalų televizorių remontas

Teikiame tiek programinio, tiek techninio pobūdžio paslaugas. Perprogramuojame aparatinę programinę įrangą (firmware).  Keičiame ir remontuojame sugedusius komponentus (pagrindines plokštes, maitinimo / T-Con plokštes, keitiklius ir pan. Perlituojame įvairius komponentus. Taisome išlaužtus lizdus. Prieš atlikdami remonto darbus, atliekame diagnostiką. Dirbame su autorizuotais gamintojų detalių tiekėjais remontui.

Priežastys, dėl kurių klientams dažniausiai reikalingas televizorių remontas

Atsitikus vienai ar kitai problemai su televizoriumi geriausia ir patikimiausia televizoriaus remontą patikėti kvalifikuotiems meistrams iš Techremontas. Tačiau jei įdomu kaip yra atliekamas remontas, ar norėtumėte remontą pabandyti atlikti patys, daugiausiai apie tai galite skaityti https://www.instructables.com/How-to-Fix-a-TV-That-Wont-Turn-On/

1. Televizoriaus vaizdas neryškus arba televizoriaus ekrane yra trukdžių

Jei matote, kad televizoriaus vaizdas trūkinėja, gali būti, kad tiesiog vaizdo signalas nekokybiškas dėl antenos padėties ar interneto greičio per kurį pateikiama televizija. Ypač tai tikėtina, jei televizoriaus vaizdas atrodo taip, tarsi vaizdas būtų supjaustytas į daugybę mažų kvadratėlių. Pirmiausia turėtumėte patikrinti visas jungtis tarp televizoriaus, televizijos priedėlio ar kito prietaiso iš kurio žiūrimas vaizdas. Įsitikinkite, kad visos jungtys į televizorių ir iš jo pilnai įjungtos. Jei televizoriaus ekrane vis dar matomos linijos, pirmiausia reikėtų kreiptis į televizijos paslaugos tiekėją.

2. LED, OLED, QLED arba plazminiame televizoriuje yra įtrūkimų arba linijų

Jei televizoriuje atsiranda linijų, pirmiausia įjunkite televizoriaus meniu. Jei meniu vis dar matysite per vaizdo ekraną einančias linijas arba jei ekranas yra įtrūkęs, dėl to yra kaltas pats ekranas. Deja, šis remontas nėra ekonomiškas. Patikrinkite, ar vis dar turite pratęstą garantiją ar draudimą, ir ar pagal šią garantiją televizorius bus pakeistas, jei ekrane yra linijų. Kai televizoriaus ekranas yra sugedęs dėl fizinio poveikio, dauguma garantijų neapima televizoriaus ekrano keitimo. Tokiu atveju į mus dažniausiai kreipiamasi, kad išrašytume televizoriaus remonto defektinį aktą.

3. Televizorius įsijungia, bet nerodo vaizdo

Viena iš dažniausiai pasitaikančių televizoriaus problemų, kai klientas įjungia televizorių, tačiau ekrane nerodomas joks vaizdas. Tai gali lemti kelios skirtingos priežastys. Pirma, gali būti, kad televizorius įjungtas ne į tą įvesties jungtį. Paimkite televizoriaus nuotolinio valdymo pultą ir paspauskite mygtuką, ant kurio parašyta „šaltinis“, „įvestis“ arba „TV/video“. Mygtuką spauskite tol, kol išbandysite visas įvestis. Jei televizorius buvo įjungtas į netinkamą įvestį ir kelis kartus paspaudėte įvesties mygtuką, vaizdas ekrane galiausiai turėtų atsistatyti. Jei problema neišsisprendę, televizorių remontą patikėkite Techremonto specialistams.

4. Girdisi aidas

Kas atsitinka, jei įjungę televizorių girdite aidą? Tokiu atveju tikriausiai turite problemų su atskira garso sistema. Jei naudojate erdvinio garso sistemą arba garso juostą, gali būti, kad garsas padidintas ir televizoriaus garsiakalbiuose, ir per išorinę garso sistemą. Jei televizoriaus garsiakalbiuose garsumas padidintas, televizorius garsą atkuria vienu metu su išoriniais garsiakalbiais, tačiau pavėluotai, todėl atsiranda aidas. Jei sumokėjote už atskirą garso sistemą, norėdami girdėti namų kino garsiakalbius, turėsite sumažinti televizoriaus garsą. Norėdami panaikinti aidą, galite tiesiog nutildyti, išjungti arba sumažinti televizoriaus garsą. Jei ir toliau kyla problemų dėl garso sistemos, kreipkitės į mūsų televizorių remonto dirbtuves.

Tačiau yra ir kitų priežasčių dėl kurių garsą girdite pavėluotai. Pavyzdžiui, galite matyti, kaip juda žmogaus burna, tačiau garsas sklinda su vėlavimu. Suraskite televizoriaus garso nustatymus ir sureguliuokite garso vėlavimo nustatymus. Tai padarius televizoriaus vaizdas ir garsas vėl turėtų būti sinchronizuoti.

5. Televizorius neprisijungia prie interneto

Norint naudotis išmaniaisiais televizoriais, reikia stipraus interneto ryšio. Tinkamai neprisijungę prie televizoriaus interneto negalėsite transliuoti mėgstamų laidų „Hulu“, „Amazon“ ar „Netflix“. Jūsų televizorius gali tinkamai neprisijungti prie interneto, jei ką tik įdiegėte naują išmanųjį televizorių, dingo elektra arba pakeitėte interneto tiekėją. Daugelis išmaniųjų televizorių turi trikčių šalinimo testą, kurį galima paleisti, kad sužinotumėte, kodėl internetas neveikia tinkamai. Taip pat galite pabandyti iš naujo nustatyti interneto maršrutizatorių ir pažiūrėti, ar tai padės išspręsti problemas. Jei nieks nepadėjo, prieš nešdami televizorių remontui, galite pabandyti atkurti gamyklinius nustatymus.

Susisiekite su mūsų patyrusiais televizorių remonto ekspertais šiandien

Jei išbandėte aukščiau minėtus sprendimus, bet televizorius vis tiek veikia netinkamai, jums reikia patyrusio televizorių meistro. „Techremontas“ visiems savo klientams atlieka diagnostiką ir greitai pateikia televizoriaus gedimų ir remonto darbų sąmatą. Jei jūsų televizorius veikia netinkamai ir reikalingas televizorių remontas, mes galime padėti. Susisiekite su mumis šiandien.