Telefonų remontas, atrišimas

Vilniuje ir Kaune atliekamas kokybiškas ir profesionalus telefonų remontas.

Remontuojame įvairių modelius išmaniuosius tel.:

  • Taisome ir atrišame Alcatel, Apple (iPhone), CAT, Coolpad, DORO, GETNORD, HTC, Huawei, Just5, LG, Samsung (Galaxy), Sony (Xperia), SwissOne, ZTE telefonus, planšetes, GSM modemus.
  • Ypač specializuojames Samsung telefonų remonte ir iPhone remonte.
  • Pas mus atliekamas visų gamintojų mobiliųjų telefonų remontas!
  • Gamyklinis iPhone ir Samsung telefonų atrišimas

mobiliųjų telefonų remontas

Jei esatę apsidraudę, galime išrašyti remonto aktą draudimo bendrovei.

Teikiame tiek programinio, tiek techninio pobūdžio paslaugas. Keičiame sudužusius ekranus. Remontuojame aplietus telefonus. Perrašome operacinę ir aparatinę programinę įrangą (software, firmware). Perlituojame įvairius komponentus, keičiame detales. Taisome išlaužtus lizdus. Prieš atlikdami remonto darbus, atliekame diagnostiką. Dirbame su gamintojų autorizuotais detalių tiekėjais. Ypač kokybiškas samsung telefonų ir iphone remontas.

Sąrašas gedimų dėl kurių dažniausiai klientai kreipiasi į mus dėl telefono remonto

Gedimų sąrašas pateikiamas nuo dažniausių. Nors tam tikrais atvejais remonto darbus įmanoma ir bandyti atlikti patiems, tačiau geriausia ir patikimiausia visus darbus patikėti profesionalais. Jei vis dėlto nuspręstumėte pabandyti remontą atlikti patys, daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

1. Sudužęs telefono ekranas

Sudužęs ekranas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, dėl kurių telefonas atnešamas į mūsų remonto centrą. Kad ir kaip stengtumėmės išvengti tokių atsitikimų, telefonai gali išslysti iš rankų ir nukristi. Pirma patikrinkite, galbūt jūsų telefonui taikomas telefono draudimas. Jei ne, būtinai kreipkitės į artimiausią Techremonto filialą ir nedelsdami atneškite telefoną profesionaliam ekrano keitimui.

2. Sugedęs įkrovimo lizdas

Jei susiduriate su lėtu mobiliojo telefono įkrovimu arba krovimas išvis nevyksta, tai dažniausiai įtakoja išlūžęs ar kitaip sugedęs įkrovimo lizdas. Įkrovimo lizdo gedimus gali įtakoti daugybė priežasčių. Tačiau, kai problema atsirado, būtinai kuo greičiau nuneškite telefoną remontui, kad jis būtų sutaisytas. Nors yra daugybė „pasidaryk pats“ instrukcijų ir triukų, kaip šį gedimą pašalinti, nerekomenduojame jomis vadovautis, nes dažniausiai gedimą tik pagilinsite.

3. Skysčiais aplietas ar į skystį įkritęs telefonas

Visiems mums yra tekę atsidurti tokioje situacijoje, kai telefoną apipylėm arbata ar kava. Ar telefonas tiesiog įkrito į baseiną ar vonią.  Nesvarbu, kaip žala atsirado, ji gali būti labai sudėtinga ir kartais net neišsprendžiama. Todėl susidūrę su tokiomis situacijomis negaiškite laiko, o nuneškite telefoną į telefonų taisymo centrą Techremontas, kad laiku gautumėte pagalbą. Kuo greičiau remontas bus atliktas, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus sėkmingas.

4. Greitai išsikrauna baterija

Tai dar viena dažnai pasitaikanti problema, su kuria klientai susiduria dėl savo mobiliųjų telefonų. Taip gali nutikti tiesiog dėl natūralaus baterijos nusidėvėjimo arba dėl daugybės telefone įdiegtų programėlių. Jei problemą identifikavote, imkitės reikiamų priemonių, kad akumuliatorius išlaikytų įkrovą iki dienos galo, kada jį vėl galėsite įkrauti. Tiesiog nuneškite telefoną į mūsų remonto centrą, kad specialistas jį patikrintų ir pasiūlytų tinkamus sprendimus.

5. Neveikia garsiakalbis

Jei susiduriate su garsiakalbio problema, pirmiausia turite patikrinti ausinių išvestį. Jei telefonas vis dar veikia ausinių režimu, perkraukite telefoną. Jei tai nepadeda, būtinai apsilankykite Techremontas telefonų remonto centre ir leiskite specialistams atlikti reikiamus remonto darbus.

6. Telefonas perkaista

Kiekvienas telefonas generuoja šilumą per ekraną, akumuliatorių ir procesorių. Taigi nedidelis ar trumpalaikis įkaitimas yra visiškai normalus reiškinys, ypač jei telefonu naudojotės ilgiau. Tačiau jei telefonas įkaista per daug, tai yra problema, dėl kurios reikia specialisto pagalbos. Todėl neatidėliokite ir tą pačią dieną nuneškite telefoną į mūsų artimiausią remonto centrą.

7. Neveikia mygtukas

Ši problema dažniausiai kyla dėl programinės įrangos arba programėlės gedimo. Taip atsitinka, kai telefone esanti nesuderinama programa paveikia telefono klaviatūros veikimą. Galite pabandyti perkrauti telefoną ir pažiūrėti, ar viskas grįš į normalią būseną. O jei ne, metas nunešti telefoną į mobiliųjų telefonų centrą, kad gautumėte profesionalią pagalbą.

Tai buvo tik keletas dažniausiai pasitaikančių gedimų, kai klientams tenka apsilankyti telefonų remonto centre. Jei susidūrėte su bet kuria pirmiau minėta telefono problema, geriau nedelskite ir nuneškite telefoną į patikimą telefonų taisymo centrą – Techremontas. Mūsų technikai yra aukštos kvalifikacijos ir gali suteikti jums geriausias remonto paslaugas. Mūsų kontaktus rasite čia.

Nedvejodami susisiekite su mumis dėl problemų ar kitų klausimų.