Konsolių remontas (Xbox, PlayStation, Nintendo)

Vilniuje ir Kaune atliekamas visų tipų konsolių remontas. Dirbame su autorizuotais detalių tiekėjais. Taisome visų tipų žaidimų kompiuterius (konsoles).

Remontuojame:

  • XBOX – One, 360 remontas
  • Sony PlayStation – PS5, PS4, PS3, Vita, PSP remontas
  • Nintendo – Switch, WII, DS, 3DS remontas remontas

Atrišame:

  • XBOX 360
  • Sony PlayStation – PSP, PS3
  • Nintendo – WII, DS

Jei esatę apsidraudę, galime išrašyti remonto aktą draudimo bendrovei.

konsolių remontas

Teikiame tiek programinio, tiek techninio pobūdžio paslaugas. Keičiame sudužusius nešiojamų konsolių (PSP, DS) ekranus. Remontuojame aplietus kompiuterius. Perdiegiame programinę įrangą. Perlituojame įvairius komponentus, keičiame detales. Taisome išlaužtus lizdus. Prieš atlikdami remonto darbus, atliekame diagnostiką.

XBOX / PlayStation remontas – dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Pateikiame atsakymus į dažniausiai mūsų klientų užduodamus klausimus.

1. Xbox priekyje dega 3 raudonos lemputės, kas vyksta?

Susidūrėte su 3 raudonų lempučių klaida arba raudonuoju mirties žiedu (RROD).  Tai viena iš dažniausiai pasitaikančių „Xbox” klaidų, kurią lemia perkaitimas dėl prastos konstrukcijos ir nepakankamo šilumos išsklaidymo aplink GPU (vaizdo) ir CPU (mikropocesoriaus) lustus.

2. Kaip ištaisyti Xbox 3 raudonų lempučių klaidą?

Jei konsolei taikoma garantija, priduokite garantiniam remontui.  Bandydami pataisyti konsolę savarankiškai, panaikinsite garantiją.  Jei neturite garantijos arba nusprendėte nelaukti 4-6 savaičių, kol konsolė bus grąžinta iš garantinio, daug operatyviau xbox remontą galime atlikti mes. Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje ir Kaune.

3. Kodėl mano Xbox šviesos žiede dega 2 raudonos lemputės?

2 raudonų lempučių klaida atsiranda dėl perkaitimo.  Geriausias būdas išvengti šios problemos – užtikrinti, kad žaidimų kompiuteris būtų gerai vėdinamoje vietoje, kurioje netrukdo jokia kita įranga ar šiukšlės.  Norint, kad konsolės vidus išliktų kuo vėsesnis, būtinas tinkamas oro srautas. Jeigu konsolė tikrai nėra niekuo apkrauta kas jai trukdytų vėdintis, pirma reikia bandyti atlikti „X-clamp” remontą. Pristatykite XBOX remontui mūsų specialistams.

4. Kodėl Xbox šviečia visi 4 šviesos diodai?

4 raudonų lempučių klaida pasitaiko daug rečiau nei kiti aukščiau paminėti šviesos diodų klaidos kodai.  Šis kodas rodo, kad pultas negali aptikti AV (audio – video) kabelio.  Tai gali būti dėl atsilaisvinusios jungties konsolės gale, kur jungiamas AV kabelis.  Tačiau ją taip pat gali sukelti ir (vaizdo) lusto gedimas. Jei patikrinus kabelio jungtį problemą neišsisprendžią, galite atvežti konsolę remontui dar šiandien.

5. Kodėl Xbox ar PlayStation reikia pakeisti šiluminę apsauginę pastą (termopastą)?

Ši pasta yra labai svarbi konsolės šilumos išsklaidymo sistemos dalis, kuri laikui bėgant pasensta ir nebeatlieka savo funkcijos. Pakeitę šią pastą užtikrinsite, kad GPU ir CPU veikimo metu išliktų kuo vėsesni.

6. Ar jūsų remonto meistrai gali pašalinti įstrigusį diską iš mano „PlayStation”?

Taip, mūsų meistrai gali pašalinti įstrigusius diskus iš PlayStation. Taip pat galime diagnozuoti ir pašalinti visas „PlayStation” problemas, dėl kurių įstrigo diskas.

7. Kas galėjo lemti, kad mano PlayStation nustojo rodyti vaizdą televizoriaus ekrane?

Tikėtina, kad atsilaisvinęs HDMI kabelis arba televizoriuje parinktas netinkamas HDMI išvesties šaltinis. Patikrinkite abu sprendimus. Jei nepadeda, gali būti ir išlūžęs HDMI lizdas tiek televizoriaus, tiek konsolės. Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje ir Kaune.

8. Kaip sutvarkyti blogą PlayStation HDMI lizdą?

Vienintelis sprendimas yra viso lizdo perlitavimas nauju.

9. Ar galite išspręsti PlayStation mėlynosios mirties šviesos problemą (BLOD)?

PlayStation konsolėje mėlynąją mirties šviesą gali sukelti įvairios problemos. Mūsų žaidimų kompiuterių  remonto meistrai turi patirties diagnozuojant ir šalinant visų tipų PlayStation konsolių mėlynosios mirties šviesos problemas. Susisiekite su mumis jau šiandien.

Reikalingas konsolių remontas: XBOX, Playstation ar Nintendo remontas Vilniuje ar Kaune? Mūsų kontaktai.