Kavos aparatų remontas

Vilniuje ir Kaune atliekamas kavos aparatų remontas ir diagnostika.

Atliekame buitinių (namų) ir profesionalių kavos aparatų negarantinį remontą:

  • Taisome AEG, Bosch, Breville, Clatronic, Delonghi, Durgol, Esperanza, First, Florina, Krups, Master Coffee, Philips, Saeco, Saeco-Philips, Saturn, Sencor, Tramontina, Zelmer kavos aparatus
  • Taisome visų tipų, išskyrus kapsulinius

Jei esatę apsidraudę, galime išrašyti remonto aktą draudimo bendrovei.

Remonto metu nemokamai atliekame nukalkinimą.

  • Perprogramuojame aparatinę programinę įrangą (firmware).
  • Keičiame ir remontuojame sugedusius komponentus, plokštes.
  • Perlituojame įvairius komponentus.
  • Prieš atlikdami remonto darbus, atliekame diagnostiką.

kavos aparatų remontas

Patarimai, kaip elgtis, kad Jūsų kava būtų skani ir kuo mažiau būtų reikalingas kavos aparatų remontas

Prieš nešdami kavos aparatą remontui, sužinokite kokios kavos aparato eksploatavimo priežastys jas galimai sukėlė, kad išvengtumėte jų kartojimo ateityje. O galbūt kavos skonis yra blogas ne dėl to, kad kavos aparatas yra sugedęs, o tiesiog netinkamai gaminama kava? Pateikiame svarbiausius 4 patarimus.

1. Kavos aparato praplovimas

Nuolat atlikite kavos aparato praplovimą. Laikydamiesi šio techninės priežiūros patarimo ir nuolat jį vykdydami, užtikrinsite, kad jūsų kavos aparatas veikia sklandžiai ir ruošia tobulus gėrimus. Šis patarimas yra pats svarbiausias.

Kaip teisingai atlikti praplovimą? Pirma, ištuštinkite portafiltrą. Tuomet įpilkite į kavos aparatą karšto vandens ir paleiskite jį taip, tarsi ruoštumėte kavą. Tai padeda išvalyti visus likusius likučius. Kiekvieną kartą panaudoję kavos aparatą, praplaukite jį karštu vandeniu. Bent kartą per savaitę portafiltrą praplaukite kavos valymo milteliais.

2. Naudokite tinkamos kokybės vandenį.

Jei norite, kad jūsų kavos aparatas tarnautų ilgai, pilkite į jį gerą vandenį. Kas yra geras vanduo? Šaltas, minkštas, filtruotas vanduo. Vandentiekio vanduo laikui bėgant gali sugadinti Jūsų kavos aparatą. Jei į kavos aparatą įpilsite vandens iš čiaupo, kuriame yra daug mineralinių medžiagų, pridėsite karščio ir slėgio, gausite puikų receptą rūdims ir kavos aparato remontui.

Kai kuriuose kavos aparatuose yra įmontuotas vandens filtras ir minkštiklis. Jei jūsų kavos aparatas jo neturi, įsigykite vandens filtrą savo čiaupui. Tinka net „Brita“ ąsotis. Jei naudojate buteliuose išpilstytą vandenį, venkite prekės ženklų, ant kurių parašyta „šaltinio vanduo“. Šaltinio vanduo nefiltruojamas ir jūsų mašinai pakenks taip pat, kaip ir vanduo iš čiaupo.

3. Švara virtuvėje.

Jei jūsų virtuvė netvarkinga ir pilna trupinių likučių, tai gali pakenkti kavos aparatui. Kodėl? Maži vabaliukai gali ieškoti likučių jūsų aparate. Žala, kurią vabzdžiai gali padaryti jūsų kavos aparatui gali brangiai kainuoti.

4. Nuodugniai perskaitykite instrukciją.

Jei investavote į namų kavos aparatą, būtinai perskaitykite instrukciją ir susipažinkite su visomis jos dalimis, ypač priežiūra. Žinodami, kaip tinkamai prižiūrėti kavos aparatą, pirmiausia išvengsite gedimų.

Reikalingas kavos aparato remontas? Kreipkitės į dar šiandien. Mūsų kontaktai.