Kasečių pildymas (skubus)

Vilniuje ir Kaune skubiai atliekamas lazerinių spausdintuvų kasečių pildymas.

Pildome visų tipų lazerinių spausdintuvų kasetes ir už papildymo kainą Jūsų spausdintuvo kasetę pakeisime į jau užpildytą ir paruoštą naudojimui kasetę iškart atvykus vietoje.

Rinkites mus, nes mes pasiūlysime geriausią kainą (nuo 12eur su PVM). Tikslią kainą pateiksime atvykus arba galite susisiekti nurodytais kontaktais ir pasakyti spausdintuvo modelį / kasetės modelį.

Vietoje stengiamės turėti visas populiariausias  kasetes:

  • HP 285A / 435A / 436A / 278A / 283A / 505A / 280A / 279A
  • Samsung D1042 / D104 / D101 / D1052 / D111 / 1710 / 1520 / 4216 / 4100 / 4200 / D1092 / D117 / 4655 / D1082 / 406
  • Xerox 3120 / 3130 / 3020
  • Canon 725 / 712 / 713 / 737 / 103 / 303 / 703 / 737 / FX9 / FX10 / 315 / 519 / 719 / FX3 / 731
  • Minolta 1480 / 1490
  • Ricoh AC104
  • Brother TN2200 / TN2210 / TN2220 / TN2225 / TN2280 / TN2010
  • Epson 6200 / 4518 / 4519

Jeigu Jums reikalinga retesnė kasetė, susisiekite su mumis ir mes užsakysime ją prieš Jums atvykstant.

kasečių pildymas

Kas yra kasetės pildymas?

Kasetės pildymas – terminas originaliai reiškiantis viduje esančių tonerio spausdinimo miltelių pakeitimą naujais, jiems pasibaigus. Anksčiau tai neturėjo nieko bendro su pakeitimų į naują kasetę, nes būdavo daugiausia tik dar papildomai pakeičiamas kasetės būgnas ir / ar mikroschema.

Pakartotinai užpildyta spausdintuvo lazerinė kasetė – tai lazerinė kasetė, dar kitaip vadinama toneriu (nors toneris iš tikrųjų yra tik tie milteliai), kuri buvo naujai papildyta. Taikant šį metodą, kasetę galima efektyviai pakartotinai naudoti, o tai padėdavo sutaupyti kitos visiškai naujos kasetės įsigijimo išlaidas (kurios būdavo net 3-4 kartus didesnės).

Pakartotinai pripildytos kasetės paprastai leidžia pasiekti gerų ar pakenčiamų rezultatų. Tačiau kadangi jos nėra visiškai pagamintos naujai, gali atsirasti mažesnių ar didesnių trūkumų pvz. likučiai po kiekvieno spausdinimo, šiek tiek byrantys milteliai iš kasetės. Dėl to gali būti užterštas spausdintuvas ar spausdinamas lapas. Dėl ko neišgaunama maksimali kokybė ar pačiam spausdintuvui gali prireikti remonto. Iš tiesų gamintojas dažniausiai nėra numatęs pildymo procedūros ir numatęs tik vieną veikimo ciklą. Dėl to nors ir kasetė yra pakartotinai užpildoma, būna išsidėvėjusios kitos dalys, o toneriui užpildyti daromos / gręžiamos ar pralydomos papildomos skylės.

Dabartiniais laikais tapo įmanoma pasiūlyti naują gamykliškai užpildytą kasetę už papildymo kainą. Todėl tiek dėl operatyvumo, tiek dėl kokybės tapo nebeaktualus iš seniau suprantamas tos pačios kasetės pakartotinio užpildymo procesas. Kasetės pildymas dabar suprantamas kaip tiesiog kasetės keitimas į jau užpildytą.

Kokybės palyginimas – kasečių pildymas prieš naujas analogines premium kasetes

Buvo atliktas bandymas ir skaičiuojama santykinai klientai, kurie buvo patenkinti kasetės pildymo rezultatais ir analoginės naujos kasetės kokybe. Buvo nustatyta, kad naujoms kasetėms praktiškai nėra kokybės nusiskundimų (0,5%), ir tai dažniausiai tik dėl smulkmenų. Tačiau, kai kalba pakrypsta apie papildytas kasetes – iki 20 kartų daugiau klientai skundėsi kasetės kokybe. Dažniausiai taip nutikdavo dėl išsieikvojusių (susidėvėjusių) originalių nekeičiamų detalių ir dėl to atsirandančių tonerio miltelio prabyrėjimų. Juk ta pati kasetė būdavo pildoma daug kartų. Todėl Techremontas daugiau nebesiūlo senovinio kasetės pildymo ir stengiasi pasiūlyti tik naujas kasetes už maksimaliai gerą kainą, kartais net geresnė už senovinio pildymo kainą.

Originali užpildyta kasetė ar nauja kokybiška analoginė?

Dažnai yra klaidingas manymas, kad geriau originali papildyta kasetė nei naują pakaitinė premium (kokybiškai pagaminta) analoginė spausdintuvo kasetė. Kiekviena kasetė, grubiai tariant, susideda iš šių pagrindinių dalių: kasetės korpuso (plastikinis gaubtas, spyruoklės,  ašmenys ir pan.), būgno, magnetinio veleno, tonerio miltelių ir mikroschemos. Juk po kokybiško kasetės papildymo, kai keičiami ne tik milteliai, originaliai lieka tik pats plastikinis korpusas su besidėvinčiomis dalimis. Kuris net pats nėra pritaikytas ardymui ir yra modifikuojamas. Tad iš to seka išvada, kad tikrai originali papildyta kasetė negali būti geriau už kokybišką naują pakaitinę.

Kaip vyksta spausdinimo procesas?

Spausdinimo procesas prasideda nuo elektrostatinio būgno įkrovimo, kuris atsakingas už spausdinimą. Kiekviena kasetė turi savo miltelių rūšies dozavimo procedūrą. Kuris priklauso nuo kasetės gramų, taip pat nuo spausdinimo greičio. Dauguma kasečių turi įmontuotą lustą (mikroschemą, ar dar kitaip vadinamąjį čipą), kuris skaičiuoja atspausdintų puslapių kiekį.

Kodėl reikalingas spausdintuvo kasečių keitimas?

Dauguma spausdintuvo tonerio kasečių parduodamos su ekologijos etiketėmis. Pirkėjas yra įpareigotas grąžinti jas gamintojui, kad šis jas perdirbtų ir pakartotinai panaudotų. Dauguma nepriklausomų organizacijų, parduodančių tonerio kasetes, tai daro iš naujo pripildydamos ir pakartotinai panaudodamos originalias gamintojo kasetes, kurias gavo iš didelių perdirbimo įmonių.

Techremontas kontaktai jei kasečių pildymas reikalingas ir Jums!