Dulkių siurblių remontas

Vilniuje ir Kaune atliekamas dulkių siurblių remontas.

Atliekame buitinių (namų) ir profesionalių dulkių siurblių remontą:

  • Taisome Adler, Amica, Beper, Bosch, Camry, Clatronic, Daewoo, Dirt Devil, Dyson, ECG, Electrolux, ETA, First, Grizzly, Guzzanti, Hoover, iRobot, Karcher, Lavor, MPM, Philips, Polti, Samsung, Saturn, Scarlett, Sencor, Severin, Siemens, Solac, Thomas, Zelmer dulkių siurblius

Jei esatę apsidraudę, galime išrašyti remonto aktą draudimo bendrovei.

Keičiame ir remontuojame sugedusius komponentus, plokštes, korpusus, variklius. Perlituojame įvairius komponentus. Prieš atlikdami remonto darbus, atliekame diagnostiką.

dulkių siurblių remontas

Dažniausiai pasitaikantys dulkių siurblių gedimai

Pateikiame dažniausiai pasitaikančių dulkių siurblių gedimų sąrašą. Gal kaip tik kažkuris iš jų pasireiškė ir Jūsų siurbliui? Be to, pateikiame patarimus kaip galėtumėte pabandyti sutaisyti dulkių siurblį patys. Platesnė informacija apie remontą patiems pateikiama https://fixitclub.com/small-appliances-repairs/vacuum-cleaner-repair/

1. Dingo arba per maža dulkių siurblio trauka

Dulkių siurblio trauka gali sutrikti dėl kliūties žarnoje. Jei manote, kad žarna užsikimšusi, atjunkite ją nuo siurblio ir korpuso. Gerai pakratykite, ir pabandykite iškratyti joje esančius kamščius. Patikrinkite kiekvieną žarnos galą, ar nesimato užsikimšimų vizualiai. Jei jų nėra, perkiškite per žarną šluotos kotą, kad pašalintumėte įstrigusius kamščius ir juos išstumtumėte.

Jei dulkių siurblys nuolat užsikemša, pabandykite ištraukti visas nuimamas valomas dalis – valymo galvutę, priedus, žarną ir lazdelę – ir jas atmirkyti ir išplauti.  Taip išvalius siurblį, jis pradės ne tik geriau veikti, bet ir sumažės triukšmo lygis.

Be to, reikia reguliariai valyti dulkių siurblio filtrus, kad prietaisas veiktų sklandžiai. Jei anksčiau to nedarėte, pirmą kartą valykite filtrą vadovaudamiesi instrukcija, o tada telefone nustatykite priminimus filtrą valyti maždaug kartą per mėnesį.

Išimkite filtrus ir nušveiskite juos šepetėliu. Tada išplaukite, kad pašalintumėte visas likusias dulkes. Prieš įdėdami atgal į dulkių siurblį, leiskite jiems visiškai išdžiūti. Vienintelė išimtis – HEPA filtrai, kurių paprastai plauti negalima. Išsamesnės informacijos apie savo filtrą ieškokite instrukcijoje.

Jei nuo dulkių siurblio įsigijimo praėjo nemažai laiko, gali tekti pakeisti filtrą. Paprastai juos galite įsigyti tiesiogiai iš gamintojo arba iš dulkių siurblių pardavėjų.

Tačiau jei viską išvalius vis vien dulkiu siurblys dirba netinkamai, tuomet didelė tikimybė, kad reikės remontuoti dulkių siurblio variklį.

2. Jaučiamas degėsių kvapas ar nesisuka dulkių siurblio antgalio šepetys

Jei siurbdami jaučiate degėsių kvapą arba pastebėjote, kad antgalio šepetys nesisuka, tikėtina, kad nutrūko diržas, kurį reikia pakeisti. Šiuo atveju dulkių siurblio remontas yra sąlyginai nebrangus.

3. Dulkių siurblys išsijunginėja

Dauguma dulkių siurblių, kai variklis per daug įkaista, yra funkcija, kuri iš išjungia siurblį, kad variklis neperdegtų. Šis jutiklis gali įsijungti, jei užsikimšo žarna arba jei pasirinkote netinkamą paviršiaus nustatymą. Pavyzdžiui, jei nustatėte medinių grindų nustatymą, o siurbiate gilų kilimą. Išvalykite užsikimšusias žarnas pagal viršuje pateiktą aprašymą ir (arba) pakeiskite nustatymus, ir problema išspręsta.

Jei naudojate rankinį dulkių siurblį, įsitikinkite, kad akumuliatorius tinkamai prijungtas prie aparato. Jei jis atsilaisvinęs arba netinkamai sumontuotas, jis negalės tinkamai maitinti dulkių siurblio ir išsijungs.

Jei nei vienas iš šių patarimų nepadedą, mūsų dulkių siurblių remonto ekspertai pasiruošę Jums padėti.

4. Dulkių siurblys visiškai neįsijungia

Siurblys neįsijungia – tai jei įjungus jungiklį, tarsi nieko neįvyksta. Tokiu atveju, pirmiausia įsitikinkite, kad dulkių siurblys iš tikrųjų įjungtas į elektros rozetę. Dar patikrinkite, ar nėra gedimų pačiame laide. Jei pastebėjote pažeidimų, metas pristatyti jį remontuoti mums. Be to, gali būti sugedęs ir maitinimo jungiklis ar visa jungiklio plokštė. Jei patikrinote visas kitas galimybes ir niekas neveikia, tai gali būti ši problema.

Bt kokiu atveju, jei jums reikalingas dulkių siurblių remontas – pristatykite į artimiausią Techremontas filialą Vilniuje ar Kaune.