Navigacijų atnaujinimas

Vilniuje ir Kaune atliekamas navigacijų atnaujinimas.

Atnaujiname visų tipų navigacijas naujausiais Lietuvos ir Europos žemėlapiais:

Taip pat remontuojame navigacijos prietaisus: teikiame tiek programinio, tiek techninio pobūdžio paslaugas. Keičiame sudužusius ekranus. Remontuojame aplietus įrenginius. Perprogramuojame sistemas. Perlituojame įvairius komponentus, keičiame detales. Taisome išlaužtus lizdus. Prieš atlikdami remonto darbus, atliekame diagnostiką. Jei esatę apsidraudę, galime išrašyti remonto aktą draudimo bendrovei.

navigacijų atnaujinimas

Navigacijų atnaujinimas – dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Pateikiame dažniausiai klientų, kurie kreipiasi dėl navigacijų atnaujinimo, dažniausiai užduodamus klausimus.

1. Kiek kainuoja navigacijos atnaujinimas?

Tai priklauso nuo prietaiso, kurį norite atnaujinti. Nešiojamų navigatorių vidutinė navigacijos atnaujinimo kaina yra 15 Eurų. Automobiliuose integruotų navigacijų atnaujinimo kaina gali būti tiek 15 Eur, tiek 30 Eur ir didesnė. Susisiekite su mumis, pateikite prietaisą ar automobilio modelį ir pagaminimo metus, ir mes Jums atsakysime kokia navigacijos atnaujinimo kaina konkrečioje situacijoje.

 2. Automobiliuose navigacija atnaujinama iš SD kortelės ar USB atmintinės?

Priklausomai nuo jūsų įrenginio, sistemos ir žemėlapio atnaujinimui įdiegti reikės SD kortelės arba USB įrenginio. Senesnės sistemos yra atnaujinamos iš kompaktinio disko. Užsisakydami sistemos ir žemėlapių atnaujinimą iš Techremontas gausite SD kortelę arba USB atmintinę.

SD kortelė: maksimalus dydis 32 GB (nenaudokite micro SD kortelės)
USB atmintinė: didžiausias dydis 64 GB

Tačiau tam tikrais išimtiniais atvejais gali būti netgi atnaujinimui naudojama ir kortelė, ir USB atmintinė.

3. Kaip atskirti kokia mano automobilio navigacijos sistema?

Dažniausiai automobilio sistema ir navigacijos atnaujinimo rūšis parenkama pagal automobilio gamintoją, modelį ir metus. Tam tikrais atvejais reikalinga nuotrauka. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime. Taip pat galite paspausti viršuj šiame puslapyje ant Jūsų automobilio markės ir joje patys pagal specifikacijas nusistatyti sistemą.

Jeigu Jums reikalingas navigacijos atnaujinimas, kreipkitės į mus Vilniuje ir Kaune.