Dažniausiai pasitaikančių spausdintuvų pildymo problemų šalinimas

Šalinant spausdintuvo užpildymo problemas reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, dėl kurių jūsų spaudiniai gali būti prastos kokybės. Dažniausiai pasitaikanti problema yra tuščia arba mažai rašalo turinti kasetė. Tokiu atveju patikrinkite rašalo matuoklį ir prireikus papildykite arba pakeiskite kasetę. Jei spausdintuvas netinkamai užpildytas – arba jei užsikimšo purkštukas – jūsų spaudiniai gali būti neryškūs arba išblukę. Tokiu atveju išvalykite purkštuką nepūkuota šluoste ir pabandykite atlikti bandomąjį spausdinimą iš spausdintuvo nustatymų meniu. Jei atspaudų linijos nesutampa, tikėtina, kad ant spausdinimo galvutės yra šiukšlių. Norėdami išspręsti šią problemą, spausdintuvo galvutei išvalyti turėsite naudoti konservuotą oro dulkių siurblį arba alkoholio tamponą.

Kita galima problema – nekokybiškas pildomasis rašalas, kuris galėjo būti netinkamai sumaišytas, kurio galiojimo laikas pasibaigęs arba kuriame yra teršalų. Norėdami užtikrinti, kad naudojate aukštos kokybės eksploatacines medžiagas, pirkite iš patikimų šaltinių ir prieš pirkdami patikrinkite galiojimo laiką. Nekokybiškas pildomasis rašalas taip pat gali sugadinti spausdintuvą, todėl svarbu naudoti tik patikimus ir aukštos kokybės produktus.

Galiausiai, jei turite kitų problemų su spausdintuvu, žr. naudotojo vadovą, kuriame rasite konkrečių nurodymų, kaip išspręsti problemą. Jei tai nepadeda, kreipkitės į gamintojo klientų aptarnavimo tarnybą, kad gautumėte tolesnę pagalbą. Taip pat patartina palaikyti spausdintuvą švarų ir be dulkių, nes jos gali turėti įtakos spaudinių kokybei. Atlikę tinkamą priežiūrą ir šalindami gedimus, turėtumėte pasiekti puikių rezultatų.