Kavos aparatai neleidžia garų galimos priežastys

Turite problemų, kad kavos aparatas neleidžia garų? Jei kavos aparatas negamina garų, galimos kelios priežastys.

Viena iš dažniausių problemų yra užsikimšęs garų vamzdelis. Taip gali atsitikti, kai vamzdelyje susikaupia pieno ar kitų likučių, kurie blokuoja garų srautą. Norėdami jį atkimšti, atidarykite aparatą ir apžiūrėkite vamzdelį, kad įsitikintumėte, jog jis neužsikimšęs. Jei yra kokių nors sankaupų, jas pašalinkite nedideliu šepetėliu arba vamzdžių valikliu. Kad garų srautas būtų optimalus, gali tekti išvalyti ir kitas aparato dalis.

Kita galima problema – garų vožtuvas įstrigo atidarytoje padėtyje. Taip gali atsitikti, jei netyčia po naudojimo paliekate garų rankenėlę atidarytą. Norėdami tai išspręsti, įsitikinkite, kad rankenėlė yra tvirtai uždarytoje padėtyje. Taip pat gali tekti patepti vožtuvą keliais lašais kepimo aliejaus, kad jis laisvai judėtų.

Jei kavos aparatas vis dar nedaro garų, patikrinkite vandens rezervuaro lygį. Jei jo lygis žemas arba jis tuščias, pripildykite jį ir bandykite dar kartą. Jei vandens lygis yra geras, bet garai neišeina, gali būti, kad turite rimtesnę kavos aparato problemą. Tokiu atveju geriausia kreiptis į kvalifikuotą remonto meistrą, kad padėtų diagnozuoti ir išspręsti problemą.

Atsižvelgdami į šiuos patarimus, turėtumėte sugebėti sugrąžinti kavos aparatui garą ir vėl gaminti mėgstamus gėrimus. Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės pagalbos į kvalifikuotą remonto meistrą. Sėkmės!

Posted in Kavos aparatų remontas, naujienos.