Kavos aparatas prašo įpilti vandens nors vandens indas pilnas

Yra kelios galimos priežastys, dėl kurių automatinis kavos aparatas nuolat prašo vandens, net kai vandens indas yra pilnas.

Pirma, tai gali būti dėl to, kad oro burbuliukai užblokuoja rezervuaro apačioje esančią angą. Oras gali sulaikyti ir neleisti vandeniui iš bakelio patekti į kavos aparatą. Norėdami patikrinti, ar taip yra, galite pabandyti kelis kartus atidaryti ir uždaryti rezervuarą arba paliesti jį šonu, kad išsilaisvintų įstrigę oro burbuliukai.

Antra, kavos aparato vandens jutiklis gali būti užsikimšęs arba blogai veikti. Taip gali nutikti dėl nešvarumų, dulkių ar kitų likučių, kuriuos reikėtų nuvalyti drėgnu skudurėliu. Jei tai problemos neišsprendžia, kreipkitės į klientų aptarnavimo tarnybą dėl atsarginių dalių ar tolesnių patarimų.

Galiausiai, tai gali būti dėl sugedusio siurblio arba vamzdelio, vedančio į rezervuarą. Patikrinkite, ar nėra kliūčių, pavyzdžiui, kalkių nuosėdų, ir, jei reikia, pašalinkite jas specialiu kavos aparatų valymo tirpalu. Jei tai problemos neišsprendžia, geriausia kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybą, kuri patars, kaip elgtis toliau.

Apibendrinant galima teigti, kad automatinis kavos aparatas nuolat prašo vandens, nors vandens bakas yra pilnas, nes oro burbuliukai užkemša bako apačioje esančią angą, sugedęs vandens jutiklis arba sugedęs siurblys ar vamzdelis, vedantis į baką. Norint užtikrinti, kad kavos aparatas veiktų teisingai ir efektyviai, svarbu jį reguliariai valyti ir tikrinti, ar nėra problemų. Jei problema išlieka, kreipkitės į meistrą, kad gautumėte daugiau patarimų.

Posted in Kavos aparatų remontas, naujienos.