Kavos presas neatsistato į vietą

Yra kelios galimos priežastys, dėl kurių kavos presas gali neatsistatyti į vietą. Kai kurios iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių yra šios:

1. Filtro sietelis užsikimšęs – jei mažasis sietelis filtro apačioje užsikimšęs, jis gali trukdyti stūmokliui tinkamai veikti.
2. Guminė tarpinė susidėvėjo – Kaip ir visos judančios dalys, laikui bėgant guminė tarpinė, kuri sandarina stūmoklį, ilgainiui susidėvi ir tampa mažiau elastinga.
3. Ant paties stūmoklio susikaupusios nuosėdos – Kavos likučiai ar kitos aplink stūmoklį susikaupusios nuosėdos gali turėti įtakos jo gebėjimui spyruokliuoti.

Laimei, yra keletas sprendimų, padedančių išspręsti problemas ir sutvarkyti kavos presą, kad jis spyruokliuotų ir grįžtų į vietą taip, kaip turėtų. Kai kurie iš jų yra šie:

1. Išvalykite filtro sietelį – būtinai išvalykite mažą sietelį filtro apačioje, kad įsitikintumėte, jog jis neužsikimšęs.
2. Pakeiskite guminę tarpinę – jei įtariate, kad guminė tarpinė susidėvėjo, pakeiskite ją nauja, kad kavos presas vėl veiktų.
3. Išvalykite stūmoklį – Įsitikinkite, kad reguliariai valote stūmoklį ir visas ant jo esančias nuosėdas.
4. Įsitikinkite, kad stūmoklis yra tinkamai sureguliuotas – Patikrinkite, ar filtro sietelis, guminė tarpinė ir stūmoklis yra tinkamai sureguliuoti ir veikia taip, kaip turi veikti.
5. Užveržkite visus atsilaisvinusius varžtus arba priveržkite rankeną – Įsitikinkite, kad visi varžtai yra priveržti ir rankena yra saugi.

Dar viena galima priežastis, dėl kurios kavos presas negrįžta į pradinę padėtį, yra spyruoklės problema. Jei spyruoklė sulenkta, ištempta ar kitaip pažeista, ji gali trukdyti stūmokliui grįžti į pradinę padėtį. Tokiu atveju paprasčiausiai pakeitus spyruoklę kavos presas vėl turėtų tinkamai veikti. Galiausiai, jei visos kitos galimos priežastys buvo atmestos, gali būti, kad problema susijusi su pačiu stūmokliu ir (arba) plunžeriu. Tokiu atveju geriausia būtų pakeisti visą įrenginį. Atsižvelgdami į šiuos patarimus, naudotojai turėtų sugebėti išspręsti visas problemas, susijusias su tuo, kad jų kavos presas neatsistato į vietą.

Atlikę šiuos veiksmus, turėtumėte akimirksniu sugrąžinti kavos presą į darbinę būklę, kad jis veiktų taip, kaip reikia. Nepamirškite reguliariai valyti ir prižiūrėti kavos presą, kad jis veiktų optimaliai.

Posted in Kavos aparatų remontas, naujienos.