Kas yra „Super AMOLED” ekrano technologija

Jei esate kaip dauguma žmonių, tikriausiai nesate daug galvoję apie savo išmaniojo telefono ekrano tipą. Tačiau galbūt turėtumėte pradėti kreipti daugiau dėmesio, nes rinkoje pradeda populiarėti nauja technologija, vadinama Super AMOLED. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime, kas yra „Super AMOLED” ekranai ir kodėl jums turėtų rūpėti!

 

Super AMOLED ekranai iš esmės yra dviejų egzistuojančių technologijų – LCD (skystųjų kristalų ekrano) ir OLED (organinio šviesos diodo) – derinys. Derinant abiejų technologijų privalumus, „Super AMOLED” ekranai užtikrina geresnę vaizdo kokybę, ryškesnes spalvas, geresnį kontrasto santykį ir platesnius matymo kampus nei tradiciniai LCD ekranai. Be to, „Super AMOLED” ekranai yra plonesni ir efektyvesni už LCD ekranus, todėl gali padėti taupyti akumuliatoriaus energiją.

 

Taigi kodėl jums turėtų rūpėti „Super AMOLED” ekranai? Akivaizdžiausias „Super AMOLED” ekrano privalumas – geresnė vaizdo kokybė ir platesni matymo kampai. Naudodami „Super AMOLED” skydelį, gausite geresnį bendrą vaizdą su ryškesnėmis spalvomis, gilesne juoda spalva ir didesniu kontrastu. Dėl to žiūrėti filmus ir žaisti žaidimus tampa maloniau, todėl tai idealus išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio ekrano pasirinkimas. Be to, dėl energijos vartojimo efektyvumo „Super AMOLED” ekranai gali padėti prailginti prietaiso akumuliatoriaus veikimo laiką.

 

Apibendrinant, jei ieškote naujo prietaiso su įspūdingu ekranu, tikrai turėtumėte apsvarstyti Super AMOLED technologiją. Dėl puikios vaizdo kokybės ir efektyvaus energijos vartojimo ji yra idealus pasirinkimas bet kuriam išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio naudotojui, siekiančiam maksimaliai išnaudoti savo prietaiso galimybes. Gausite ne tik puikų vaizdą, bet ir ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką! Taigi, jei norite geresnės bendros patirties su savo prietaisu, rinkitės „Super AMOLED”!

Posted in Telefonų remontas, naujienos.