Kodėl turėtumėte jaustis saugūs žinodami, kad „Google” saugo jūsų „Android

Galbūt girdėjote naujieną, kad „Google” bendradarbiauja su Nacionaliniu kibernetinio saugumo aljansu, kad padėtų apsaugoti „Android” telefonų naudotojus nuo kibernetinių grėsmių. Tai puiki žinia, nes „Android” telefonai tampa vis populiaresni. Kadangi jais naudojasi tiek daug žmonių, svarbu žinoti, kad mūsų duomenys yra saugūs ir apsaugoti. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime kai kuriuos būdus, kuriais „Google” padeda užtikrinti mūsų saugumą internete.

 

Pirmiausia „Google” stengiasi apsaugoti naudotojų duomenis. Jie įdiegė programą „Verified Boot”, kuri užtikrina, kad jūsų prietaise esanti programinė įranga nebuvo suklastota ar kaip nors pakeista. Taip užtikrinama, kad į jūsų įrenginį būtų galima įdiegti tik patvirtintas programas, o kenkėjiškas kodas į jį nepatektų ir būtų apsaugotas nuo mūsų asmeninės informacijos.

 

Be to, „Google” diegia papildomas saugumo priemones, padedančias apsaugoti mūsų internetines paskyras ir operacijas. Tai – dviejų veiksnių autentiškumo patvirtinimas ir jų serveriuose saugomų duomenų šifravimas. Šios priemonės užtikrina, kad jūsų asmeninė informacija būtų apsaugota nuo įsilaužėlių ar kitų piktavalių.

 

Be to, „Google” yra tvirtai įsipareigojusi saugoti privatumą ir ragina naudotojus aktyviai dalyvauti saugant savo duomenis. Pavyzdžiui, įsitikinkite, kad jungiatės tik prie saugių „Wi-Fi” tinklų, ir žinokite apie sukčiavimo apgaules, dėl kurių gali būti pavogta asmeninė informacija ar slaptažodžiai.

 

Imdamasi šių veiksmų „Google” prisideda prie mūsų saugumo internete užtikrinimo. Svarbu, kad mes, kaip privatūs asmenys, būtume atsargūs dėl to, ką darome internete, tačiau džiugu žinoti, kad „Google” prisideda prie mūsų apsaugos. Taigi, kai kitą kartą naudositės „Android” telefonu, būtinai pasinaudokite visomis turimomis saugos priemonėmis ir toliau jauskitės saugūs žinodami, kad „Google” jumis rūpinasi!

 

Imdamasi šių veiksmų ir bendradarbiaudama su Nacionaliniu kibernetinio saugumo aljansu, „Google” padeda užtikrinti, kad visi „Android” naudotojai būtų saugūs. Įsipareigoję saugoti mūsų duomenis, galime jaustis saugūs žinodami, kad „Google” prisideda prie mūsų saugumo internete užtikrinimo. Be to, galime ir toliau naudotis daugeliu „Android” prietaiso naudojimo privalumų nesijaudindami dėl kibernetinių grėsmių ar kenkėjiškos veiklos.

 

Taigi pirmyn ir mėgaukitės savo „Android” įrenginiu! Atsižvelgdami į „Google” įsipareigojimą apsaugoti jūsų duomenis ir Nacionalinio kibernetinio saugumo aljanso pagalbą, galite būti tikri, kad naudodamiesi telefonu esate saugūs. Niekas nenori tapti kibernetinių nusikaltimų auka – todėl saugokite savo „Android” ir pasinaudokite „Google” įdiegtomis saugumo priemonėmis.

Posted in Telefonų remontas, naujienos.