Prastas interneto ryšys jūsų telefone galimos priežastys

Lėta arba nutrūkstanti interneto prieiga gali varginti naudojantis išmaniuoju telefonu. Yra kelios galimos priežastys, dėl kurių telefonas gali netinkamai prisijungti prie interneto.

Dažniausia priežastis – prastas signalo stiprumas, nes esate vietovėje, kurioje ryšio aprėptis yra prasta, arba dėl kitų aplinkinių signalų trukdžių. Greitis taip pat gali būti lėtas, jei įrenginys yra per toli nuo maršrutizatoriaus arba jei jis negali pasiekti 5 GHz dažnių. Be to, dėl silpnesnio akumuliatoriaus telefonas gali lengviau prarasti ryšį, todėl, prieš bandydami prisijungti, įsitikinkite, kad prietaisas tinkamai įkrautas.

Taip pat gali būti, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) patiria tinklo perkrovas arba sutrikimus. Tokiu atveju nelabai ką galite padaryti, tik laukti, kol jie išspręs problemą. Kita galimybė – pereiti prie kito patikimesnių paslaugų teikėjo.

Galiausiai, jei nė vienas iš šių sprendimų nepadeda, gali būti, kad jūsų telefonas turi techninės arba programinės įrangos problemų. Tokiu atveju geriausia nunešti telefoną specialistui, kad jis atliktų tolesnę diagnostiką ir remontą.

Imdamiesi šių veiksmų galėsite nustatyti interneto ryšio problemų priežastį ir, tikėkimės, greitai vėl galėsite prisijungti prie interneto

Posted in Telefonų remontas, naujienos.