Priežastys kodėl jūsų telefonas nesikrauna

Viena dažniausių priežasčių, kodėl telefonas nesikrauna, yra ta, kad gali būti problema su įkrovimo laidu arba įkrovikliu. Įkrauti telefoną gali trukdyti sugedęs laidas, pažeisti prievadai ir susidėvėjusi izoliacija. Jei naudojate trečiosios šalies įkroviklį ar laidą, jis gali būti nesuderinamas su jūsų prietaisu, todėl geriausia naudoti originalius laidus ir įkroviklius, kurie skirti būtent jūsų prietaisui.

Kita galima problema – išsikrovęs akumuliatorius. Jei jūsų telefonas buvo intensyviai naudojamas arba jei kurį laiką jo neįkrovėte, akumuliatorius gali būti per daug išsikrovęs, kad jį būtų galima įkrauti. Pabandykite kelias minutes palikti telefoną prijungtą prie elektros tinklo ir, jei jis vis tiek neįkraunamas, pabandykite jį išjungti arba kelioms sekundėms išimti akumuliatorių ir vėl įdėti.

Kartais dėl purvo, šiukšlių ar pūkelių gali kilti problemų su telefono įkroviklio prievadu. Švelniai pašveiskite telefono įkrovimo prievadą šepetėliu, kad pašalintumėte visas dulkes ar nešvarumus, kurie gali blokuoti jungtį.

Jei atlikote visus pirmiau nurodytus veiksmus, o telefonas vis tiek neįkraunamas, tai gali būti aparatinės įrangos problema. Nuneškite jį į taisyklą arba kreipkitės pagalbos į prietaiso gamintoją.

Posted in Telefonų remontas, naujienos.