Kaip prailginti lazerinio spausdintuvo kasečių naudojimo trukmę

1. Įsitikinkite, kad jos laikomos vėsiose, tamsiose vietose, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir kitų šilumos ar drėgmės šaltinių.

2. Kasetes laikykite uždarytas originalioje pakuotėje, kol ketinate jas naudoti.

3. Kasetes laikykite sausoje, nedulkėtoje aplinkoje, kurioje nėra ekstremalių temperatūrų ar staigių temperatūros pokyčių.

4. Venkite kasetes paveikti bet kokio pobūdžio smūgiais, pavyzdžiui, jas numesti ar trenkti į kietą paviršių.

5. Laikydami kasetes ilgesnį laiką, būtinai ant jų užrašykite įsigijimo datą, kad naudodami kasetes žinotumėte, kokio senumo jos yra.

6. Jei įmanoma, kasetes laikykite originaliose dėžutėse su papildoma paminkštinančia medžiaga, kad jos būtų papildomai apsaugotos nuo smūgių ar temperatūros pokyčių.

Laikydamiesi šių laikymo patarimų, galite pailginti lazerinio spausdintuvo kasečių tarnavimo laiką ir ilgainiui sutaupyti pinigų. Tinkamai prižiūrint ir tvarkant kasetes, jos tarnaus ilgiau ir leis spausdinti geresnės kokybės spaudinius. Taigi, skirkite laiko įsitikinti, kad kasetės laikomos tinkamai, ir būsite apdovanoti ilgamečiu patikimu spausdinimu.

Nepamirškite, kad parduotuvėje įsigytoms kasetėms gali būti suteikiama garantija arba laidavimas, todėl jei jas naudojant kyla problemų, svarbu kuo greičiau kreiptis į gamintoją. Jei įsigijote pakartotinai pripildytas kasetes, vis tiek svarbu jas tinkamai laikyti, kad jos tarnautų kuo ilgiau. Šiek tiek papildomai pasirūpinę lazerinių spausdintuvų kasetėmis, galėsite iš jų gauti dar daugiau naudos!

Posted in Kasečių pildymas, naujienos.