Lazerinių spausdintuvų kasečių tipai

Lazerinių spausdintuvų kasetės yra dviejų tipų: tonerio ir būgno. Tonerio kasetėse yra specialių miltelių, kurie kaitinami, kad būtų sukurti ant popieriaus atspausdinti vaizdai. Paprastai jos būna juodos spalvos, bet gali būti ir spalvotos, pavyzdžiui, žydros, purpurinės ir geltonos. Tonerio kasetės paprastai yra brangesnės už būgno kasetes ir jas reikia dažniau keisti.

Būgno kasetėse yra šviesai jautrus būgnas, kuris sukuria ant popieriaus atspausdintus vaizdus. Būgnelis paprastai būna pagamintas iš plastiko ir jį reikia keisti kas kelis šimtus išspausdintų puslapių. Būgno kasetės paprastai yra pigesnės nei tonerio kasetės, tačiau jas gali tekti keisti dažniau, atsižvelgiant į tai, kiek puslapių spausdinama.

Svarbu naudoti spausdintuvui tinkamo tipo kasetę. Naudojant netinkamo tipo kasetę, spausdintuvas gali būti sugadintas ir sukurti prastos kokybės spaudinius. Taip pat svarbu įsitikinti, kad naudojate specialiai jūsų spausdintuvo modeliui pagamintas kasetes, nes su tam tikrais spausdintuvais gali netinkamai veikti bendrinės arba nebranduolinės kasetės. Laikydamiesi šių veiksmų, galite užtikrinti, kad jūsų atspaudai kaskart atrodytų puikiai.

Posted in Kasečių pildymas, naujienos.