Nepakankama spausdinimo kokybė arba blyškumas

Jei spausdindami iš spausdintuvo susiduriate su netinkama spausdinimo kokybe ar silpnumu, galimos kelios priežastys. Dažniausia priežastis – mažas rašalo arba tonerio kiekis kasetėse. Prieš imdamiesi kitų įtariamų priežasčių, būtinai patikrinkite rašalo ir tonerio lygį.

Kitos galimos prastos spausdinimo kokybės priežastys gali būti neteisingi paties spausdintuvo nustatymai, susidėvėjusi ar sugedusi spausdinimo galvutė arba užsikimšę purkštukai. Galite pabandyti atlikti purkštukų patikrą, kad pamatytumėte, ar kuri nors rašalo kasetė neužsikimšusi arba spausdina nepilnai. Jei tai neduoda patenkinamų rezultatų, gali tekti atlikti giluminio valymo ciklą, kad iš spausdinimo galvutės būtų pašalintas rašalo perteklius. Jei spausdintuvas vis dar spausdina prastos kokybės spaudinius, gali tekti pakeisti spausdinimo galvutę arba apskritai įsigyti naują spausdintuvą.

Svarbu pažymėti, kad net jei rašalo ir tonerio kiekis yra pakankamas, dėl nekokybiško popieriaus atspaudai taip pat gali būti blankūs arba atrodyti neryškūs. Įsitikinkite, kad naudojate aukštos kokybės laikmeną, kuri yra suderinama su jūsų spausdintuvu. Be to, pasirūpinkite, kad popierius būtų laikomas vėsioje ir sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ar didelių temperatūros pokyčių.

Jei atlikote visus šiuos veiksmus ir vis dar susiduriate su netinkama spausdinimo kokybe, kreipkitės į gamintoją dėl tolesnės pagalbos. Jie turėtų padėti nustatyti problemos priežastį ir rekomenduoti geriausią sprendimą.

Posted in Kasečių pildymas, naujienos.