Spausdintuvo paruošimas norint pakeisti kasetę

Jei esate pasirengę papildyti arba pakeisti spausdintuvo kasetę, pirmiausia turite paruošti spausdintuvą. Priklausomai nuo naudojamos kasetės tipo, yra keletas dalykų, kuriuos turėsite atlikti, kad galėtumėte pradėti darbą.

Naudojant rašalinius spausdintuvus, prieš pradedant darbą rekomenduojame išjungti ir atjungti įrenginį nuo elektros tinklo. Būtinai atidarykite prieigos dangtelį ir raskite tuščią kasetę. Jei naudojate pildymo rinkinį, turėsite išimti seną kasetę ir pakeisti ją nauja, kuri buvo pateikta rinkinyje. Kai tai atliksite, prijunkite spausdintuvą ir vėl jį įjunkite.

Lazeriniuose spausdintuvuose reikės atidaryti prieigos dangtelį, rasti tuščią kasetę ir ją išimti. Išėmę senąją kasetę, galite įdėti naująją į vietą. Būtinai tvirtai paspauskite, kad kasetė būtų patikimai prijungta. Kai tai atliksite, uždarykite spausdintuvą ir vėl jį prijunkite.

Prieš pradėdami būtinai atidžiai perskaitykite visas instrukcijas, kad užtikrintumėte sėkmingą keitimą. Tinkamai pasiruošę ir elgdamiesi atsargiai, galite lengvai prailginti spausdintuvo kasečių tarnavimo laiką.

Dar vienas patarimas – visada pasirūpinkite, kad turėtumėte papildomų kasečių. Tokiu būdu, jei kada nors spausdinant pritrūks rašalo, nereikės ieškoti sprendimų. Turėti papildomų kasečių – paprastas ir veiksmingas sprendimas, padedantis išvengti nereikalingo streso ir vėlavimo.

Be to, svarbu, kad spausdintuvas būtų švarus ir be dulkių. Dėl susikaupusių dulkių spausdintuvas gali užsikimšti, o tai lemia prastą spausdinimo kokybę. Reguliariai nuvalydami spausdintuvą minkšta šluoste, padėsite jį išlaikyti geros būklės ilgus metus.

Laikydamiesi šių patarimų ir tinkamai paruošdami spausdintuvą prieš pildant ar keičiant kasetę, galite užtikrinti, kad spausdintuvas ir toliau veiks sklandžiai ir spausdins puikios kokybės spaudinius.

Posted in Kasečių pildymas, naujienos.