Koks yra tinkamiausias kompiuteris žaidimams?

Žaidimų mėgėjų skaičius visame pasaulyje, įskaitant Lietuvą, auga, o tai lemia didesnį žaidimų konsolių ir PC įrangos pasiūlą rinkoje. Norint patirti aukščiausios kokybės žaidimą, reikia stacionaraus kompiuterio, galinčio paleisti naujausius žaidimus. Internetinė parduotuvė „Eneba“ dalinasi patarimais, kaip išsirinkti žaidimams skirtą kompiuterį.

Iš ko galima rinktis?

Šiuolaikiniai PC modeliai pasižymi pažangiomis technologijomis ir komponentais. Žaidimų kompiuteriai skiriasi nuo standartinių ir nešiojamų kompiuterių galingesniais procesoriais, RAM, aukštos kokybės vaizdo plokštėmis, didesnės talpos atminties laikmenomis ir pažangia aušinimo sistema.

Kokie gamintojai populiariausi?

Tarp populiariausių gamintojų – „Asus“, „MSI“, „Alienware“, „Lenovo“, „Orka“, „Optimus“. Jų kompiuteriai užtikrina aukščiausios kokybės vaizdo grafiką, sklandų FPS greitį ir greitą užkrovimą.

Pigios alternatyvos

Nebūtina turėti brangiausią įrangą, kad mėgautumėtės žaidimais. Prieinamesni modeliai taip pat gali pasiūlyti gerą žaidimų patirtį. Jie dažnai turi 8 GB RAM, „Intel“ ar „AMD Ryzen 5“ procesorius, „Nvidia GeForce GTX 1060“ ar „AMD Radeon“ vaizdo plokštes. Svarbu atsižvelgti į disko talpą ir aušinimo sistemą.

Ar verta įsigyti žaidimų kompiuterį?

Žaidimų kompiuteris yra investicija ne tik į laisvalaikį, bet ir į universalią įrangą, tinkančią darbui, mokymuisi, multimedijai. Svetainėje Eneba.com galima rasti naujus ir naudotus kompiuterius, jų komponentus bei priedus. Taip pat galite parduoti nebenaudojamą PC įrangą ir užsidirbti.

Posted in Kompiuterių remontas, naujienos.