Nereaguojančiomis programos kompiuteryje

Kai kompiuterio programos nereaguoja, tai gali būti nemaloni patirtis. Laimei, yra keletas veiksmų, kurių galite imtis, kad pašalintumėte triktis ir diagnozuotumėte nereaguojančias kompiuterio programas.

Pirmasis žingsnis – patikrinti kompiuterio aparatinę įrangą. Norėsite įsitikinti, kad visi būtini komponentai, pavyzdžiui, operatyvioji atmintis, kietieji diskai ir vaizdo plokštės, veikia tinkamai. Taip pat turėtumėte patikrinti maitinimo šaltinį ir kabelius, kad įsitikintumėte, jog jie yra patikimai prijungti ir nepažeisti. Be to, gali prireikti paleisti diagnostikos įrankį, kad galėtumėte diagnozuoti galimas aparatinės įrangos problemas.

Kitas žingsnis – patikrinti kompiuterio programinę įrangą. Įsitikinkite, kad visos reikalingos programos ir tvarkyklės yra įdiegtos ir atnaujintos. Be to, turėtumėte atlikti virusų skenavimą, kad patikrintumėte, ar nėra kenkėjiškos programinės įrangos, dėl kurios kompiuteris gali veikti netaisyklingai. Jei kuri nors iš programų ar tvarkyklių pasenusi, atnaujinkite jas arba visiškai pašalinkite, jei jos nereikalingos.

Galiausiai norėsite patikrinti kompiuterio nustatymus. Tai galite padaryti nuėję į valdymo skydelį ir įsitikinę, kad visi jūsų sistemos nustatymai yra teisingi. Be to, turėtumėte patikrinti, ar nė vienas nustatymas nebuvo pakeistas netyčia.

Jei atlikus šiuos veiksmus jūsų programos vis dar nereaguoja, gali būti, kad laikas kreiptis į techninę pagalbą arba apsilankyti vietinėje kompiuterių remonto dirbtuvėje. Naudodami tinkamus trikčių šalinimo būdus, paprastai galite be didelių sunkumų vėl paleisti programas. Sėkmės, kad jūsų kompiuteris vėl veiktų sklandžiai!

Posted in Kompiuterių remontas, naujienos.