Nešiojamas kompiuteris įsijungia tačiau nėra vaizdo

Kai nešiojamasis kompiuteris įsijungia, bet vaizdo nėra, galimos kelios priežastys. Viena iš dažniausių priežasčių yra sugedusi arba pasenusi vaizdo plokštės tvarkyklė. Tvarkyklės padeda kompiuteriui palaikyti ryšį su jo technine įranga, įskaitant vaizdo plokštę. Jei neseniai neatnaujinote grafikos tvarkyklės, ji gali būti pasenusi ir negalėti tinkamai išvesti vaizdo. Be to, jei tvarkyklė yra sugadinta arba kitaip netinkamai veikia, ji gali trukdyti nešiojamojo kompiuterio ekrane rodyti bet kokį vaizdą.

Kita galima nešiojamojo kompiuterio įjungimo, bet vaizdo nerodymo priežastis – netinkamai veikiantis ekrano skydelis. Ekrano skydelis yra atsakingas už vaizdo plokštės išvesties rodymą nešiojamojo kompiuterio ekrane. Jei šis komponentas yra pažeistas arba kitaip netinkamai veikia, jis gali neleisti išvesti vaizdo. Jei dėl to kaltas ekrano skydelis, gali prireikti, kad technikas jį pakeistų.

Galiausiai, dar viena dažna nešiojamojo kompiuterio ekrano vaizdo nerodymo priežastis yra sugedusi nešiojamojo kompiuterio ir jo monitoriaus jungtis. Jei nešiojamąjį kompiuterį su monitoriumi jungiantis laidas yra atsilaisvinęs arba pažeistas, jis gali trukdyti tinkamai siųsti vaizdo signalą. Tokiu atveju gali tekti patikrinti ir galbūt pakeisti kabelį, kad nešiojamojo kompiuterio ekranas vėl veiktų.

Suprasdami galimas nešiojamųjų kompiuterių vaizdo nerodymo priežastis, galite geriau diagnozuoti ir išspręsti problemą. Jei patys negalite nustatyti problemos priežasties, gali tekti nešiojamąjį kompiuterį nunešti technikui, kad šis atliktų tolesnę diagnostiką ir remontą.

Posted in Kompiuterių remontas, naujienos.