Ką daryti jei telefonas užstringa

Jei telefonas užstrigo, pirmiausia turėtumėte priversti jį paleisti iš naujo. Norėdami iš naujo paleisti „iPhone ” , paspauskite ir greitai atleiskite garsumo didinimo mygtuką, tada paspauskite ir greitai atleiskite garsumo mažinimo mygtuką, tada laikykite nuspaudę šoninį mygtuką, kol ekrane pasirodys „Apple” logotipas. „Android” telefonus paprastai galite priverstinai paleisti iš naujo paspausdami ir 10 sekundžių palaikydami nuspaustą įjungimo mygtuką.

Jei iš naujo paleisti nepavyksta, pabandykite atstatyti telefono nustatymus į gamyklinius. Taip bus ištrinti visi telefone esantys duomenys, tačiau turėtų būti atkurta darbinė telefono būklė. Jei naudojate iPhone, eikite į „Nustatymai” > „Pagrindiniai” > „Atkurti” ir pasirinkite parinktį ištrinti visą turinį ir nustatymus. Naudodami „Android” telefonus, eikite į „Nustatymai” > „Atkurti gamyklinius nustatymus” arba „Atkurti telefoną”. Prieš iš naujo nustatydami telefoną įsitikinkite, kad sukūrėte atsarginę visų telefone saugomų duomenų kopiją, kad vėliau galėtumėte juos atkurti.

Iš naujo paleidę arba iš naujo nustatę telefoną, būtinai atsisiųskite naujinius, jei jų yra. Šiuose atnaujinimuose dažnai būna svarbių klaidų ištaisymų, kurie gali neleisti telefonui vėl užstrigti. iPhone telefone eikite į „Nustatymai” > „Pagrindiniai” > „Atnaujinti” ir atsisiųskite visus turimus atnaujinimus. Naudodami „Android” prietaisus, atidarykite programą ir ieškokite skyriaus „Mano programos ir žaidimai”, kuriame galite rasti ir įdiegti naujinius.

Jei telefono paleidimas iš naujo ir iš naujo nustatymas nepadeda, tada pabandykite prijungti jį prie kompiuterio ir atlikti keletą diagnostinių testų. Galite atsisiųsti specialią šiam tikslui skirtą programinę įrangą arba nunešti prietaisą į remonto dirbtuves, kurios specializuojasi mobiliųjų prietaisų srityje. Ten dirbantys technikai turėtų nustatyti, dėl ko kyla problema, ir pasiūlyti sprendimus.

Nesvarbu, kokių veiksmų imsitės, svarbu nepamiršti, kad prevencija yra geriau nei bet koks gydymas. Nuolat atnaujinkite savo mobilųjį įrenginį naujausia programine įranga ir reguliariai kurkite atsargines duomenų kopijas, kad ateityje išvengtumėte bet kokių problemų dėl jo užstrigimo. Tinkamai prižiūrint telefoną, jis turėtų sklandžiai veikti dar ne vienerius metus.

Posted in Telefonų remontas, naujienos.