Negalite perjungti televizoriaus kanalų

Yra kelios priežastys, dėl kurių negalite perjungti kanalų savo televizoriuje. Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų yra ta, kad televizoriaus nuotolinio valdymo pultas prarado ryšį su televizoriumi dėl išsikrovusio akumuliatoriaus arba dėl to, kad televizorius nepriima jo siunčiamų infraraudonųjų spindulių signalų. Be to, jei kanalams perjungti naudojate senojo tipo mechaninį kanalų perjungiklį, kanalų ratukas gali būti sulūžęs arba užstrigęs. Kita galimybė – sugedo kabelio jungtis arba gali būti, kad televizoriaus grandinėje yra problema, dėl kurios jis negali reaguoti į nuotolinio valdymo pulto signalus. Bet kuriuo iš šių atvejų, norint atkurti televizoriaus gebėjimą perjungti kanalus, reikia pašalinti gedimą ir suremontuoti arba pakeisti problemą sukėlusį komponentą.

Galiausiai, jei naudojate skaitmeninio keitiklio dėžutę, kad galėtumėte žiūrėti eterines transliacijas, gali tekti perprogramuoti dėžutę ir iš naujo nuskaityti galimus kanalus, kad jie vėl būtų rodomi televizoriuje. Tai galima padaryti prisijungus prie keitiklio dėžutės sąrankos meniu ir vadovaujantis pateiktomis instrukcijomis.

Galiausiai, kad ir kokia būtų televizoriaus negalėjimo perjungti kanalų priežastis, svarbu ją diagnozuoti ir pašalinti, kad vėl galėtumėte žiūrėti mėgstamas programas. Atlikę tam tikrus trikčių šalinimo ir komponentų remonto ar pakeitimo darbus, turėtumėte atkurti normalų veikimą. Atlikę visus būtinus remonto darbus, galėsite ir vėl mėgautis patogiu televizoriaus žiūrėjimu .

Posted in Televizorių remontas, naujienos.