Nepasileidžia kompaktiniai diskai kompiuteryje

Kai kompaktinis diskas neįsijungia kompiuteryje, galimos kelios priežastys ir sprendimai. Viena iš dažniausių priežasčių yra ta, kad disko įrenginys nėra tinkamai prijungtas arba įjungtas. Patikrinkite, ar visi kabeliai yra patikimai prijungti ir ar tiekiamas maitinimas. Jei ne, vėl juos prijunkite pagal kompiuterio instrukcijas.

Kita galima priežastis – kompiuterio nustatymai. Daugelis kompiuterių turi ir CD, ir DVD įrenginius, todėl gali tekti pakeisti kompiuterio nustatymus, kad jis atpažintų disko, kurį bandote naudoti, tipą. Eikite į kompiuterio sistemos nuostatas ir įsitikinkite, kad jis nustatytas kompaktiniams diskams.

Jei nė vienas iš šių sprendimų nepadeda, gali būti, kad problema susijusi su pačiu disku. Patikrinkite, ar ant kompaktinio disko nėra smulkių įbrėžimų ar nešvarumų, kurie gali trukdyti tinkamai atkurti diską. Taip pat galite pabandyti įdėti jį į kelis diskus ir pažiūrėti, ar kuris nors iš jų jį atpažins ir perskaitys.

Galiausiai, jei nė vienas iš šių veiksmų nepadeda, gali tekti kreiptis pagalbos į specialistą. Technikas gali ištirti jūsų kompiuterį ir diską, kad nustatytų problemos priežastį ir pasiūlytų sprendimą. Problemą išspręsti taip pat gali padėti kreipimasis į klientų aptarnavimo tarnybą, nurodant konkretų modelio numerį.

Nesvarbu, dėl kokių priežasčių kompaktinis diskas neįsijungia kompiuteryje, yra keletas galimų sprendimų, kuriuos galite išbandyti prieš kreipdamiesi profesionalios pagalbos. Pirmiausia išbandykite šiuos veiksmus, kad pamatytumėte, ar galite vėl paleisti diską.

Posted in Kompiuterių remontas, naujienos.