Kaip naudotis transliacijos paslaugomis ir programėlėmis išmaniajame televizoriuje

Dauguma transliacijos paslaugų ir programėlių turi savo programėlę, kurią galite įdiegti į išmanųjį televizorių. Taip galėsite naudotis šiomis paslaugomis tiesiai iš televizoriaus ir nereikės jokios papildomos įrangos ar kabelių. Įdiegę galėsite naudotis visu prieinamu turiniu, įskaitant tiesiogines transliacijas, filmus ir laidas.

Norėdami rasti prieinamų programų, galite eiti į „Smart TV” programėlių parduotuvę. Paprastai ji būna meniu Nustatymai. Ten galite ieškoti ir atsisiųsti įvairias transliacijos paslaugas ir programėles, kurias palaiko konkretus jūsų televizoriaus modelis.

Įdiegus programėlę, tereikia ją atidaryti išmaniajame televizoriuje ir prisijungti naudojant paskyros duomenis. Tada galėsite pasiekti visą tos paslaugos ar programėlės turinį, pavyzdžiui, tiesiogines transliacijas, filmus ir laidas.

Naudotis transliacijos paslaugomis ir programėlėmis savo išmaniajame televizoriuje yra paprasta, patogu ir suteikiama galimybė pasiekti įvairų turinį patogiai įsitaisius savo svetainėje. Nesvarbu, ar norite pažiūrėti naujausią kino hitą, ar pasivyti mėgstamas laidas, transliacijos paslaugos ir programėlės yra puikus būdas tai padaryti. Turėdami platų prieinamo turinio pasirinkimą, kiekvienas tikrai ras ką nors sau.

Posted in Televizorių remontas, naujienos.