5 patarimai, renkantis telefoną

Šiandienos išmaniųjų telefonų asortimentas rinkoje yra labai įvairus. Įvairių gamintojų, dizainų ir funkcijų telefonai nuolat atnaujinami. Tačiau ne vienas konkretus modelis ar prekės ženklas negali būti laikomas visiems tinkamiausiu, kadangi kiekvieno vartotojo poreikiai skiriasi.

Kaip pasirinkti geriausią išmanųjį telefoną?

  1. Renkitės pagal operacinę sistemą, o ne prekės ženklą. Išmaniojo telefono funkcionalumas priklauso nuo jo operacinės sistemos. Pagrindinės rinkoje esančios sistemos yra „Windows Phone”, „iOS” ir „Android”. Kiekviena iš jų turi savo privalumus ir trūkumus.
  2. Ekrano dydis ir išmaniojo telefono patogumas. Didelio ekrano įstrižainė garantuoja didesnį telefono dydį. Svarbu, kad telefono dydis būtų patogus naudoti. Pavyzdžiui, 5,5 colio įstrižainės ekranas gali būti puikus kompromisas tarp dydžio ir funkcionalumo.
  3. Telefonas turi turėti galingą procesorių. Geriausi išmanieji telefonai paprastai turi galingesnius procesorius. Jei norite patikimo ir greito telefono, rinkitės modelius su dviejų ar daugiau branduolių procesoriais, ypač jei esate mobilių žaidimų mėgėjas.
  4. Ilgas baterijos veikimo laikas. Svarbu, kad išmanusis telefonas galėtų veikti visą dieną be papildomo įkrovimo. Todėl renkitės modelius su didesnės talpos baterijomis, pavyzdžiui, ne mažesnės nei 2000 mAh.
  5. Pakankamai atminties talpos. Daugumai vartotojų svarbu, kad telefone tilptų pakankamai duomenų, pvz., muzikos, nuotraukų ar vaizdo įrašų. Dauguma šiuolaikinių telefonų palaiko atminties korteles, leidžiančias lengvai padidinti atminties talpą. Tačiau, jei renkatės „iPhone”, turėsite susitaikyti su integruota atmintimi.
Posted in Telefonų remontas, naujienos.