Žinotina informacija kiekvienam, norinčiam įsigyti televizorių iš populiariausių vardų

Televizorius tapo neatsiejama kiekvienų namų dalimi. Šiais laikais rinkoje galima rasti įvairiausių televizorių, skirtingų gamintojų, dydžių, ypatybių ir specifikacijų. Pažvelkime į keletą populiariausių televizorių gamintojų ir sužinokime, ką naudinga apie juos žinoti.

Samsung televizoriai

Samsung televizoriai yra pripažinti visame pasaulyje. Ši kompanija ne tik pirmauja televizorių pardavimuose, bet ir siūlo platų įvairių įrenginių asortimentą. Samsung televizoriai žinomi dėl QLED technologijos ekranų, suteikiančių ryškius spalvų kontrastus ir aiškų vaizdą. Be to, Samsung gamina ne tik 4K, bet ir 8K raiškos televizorius ir yra vienintelis gamintojas, turintis savo balso asistentą – Bixby.

LG televizoriai

LG televizoriai yra žinomi kaip OLED technologijos lyderiai. LG gamina savo OLED ekranus ir parduoda juos kitiems gamintojams. Daugelis specialistų teigia, kad LG OLED ekranai yra geriausi rinkoje, suteikdami nepriekaištingai ryškias spalvas, stiprius kontrastus ir itin gilias juodas spalvas. LG televizoriai išsiskiria ryškiomis spalvomis ir palaiko Dolby Vision bei Dolby Atmos.

Hisense televizoriai

Hisense televizoriai yra žinomi dėl savo itin žemų kainų. Šie televizoriai pasižymi aukštos klasės 4K/HDR technologijomis ir sąlyginai geru vaizdo kokybės lygiu, prieinamu kainos lygiu. Hisense televizoriai pasižymi išskirtiniais dizainais ir turi OLED ekranus turinčių modelių.

Sony televizoriai

Sony televizoriai yra žinomi dėl savo puikios garso kokybės. Sony televizoriai pasižymi integruotais žemo dažnio garsiakalbiais, suteikiančiais įtraukiantį garso patyrimą. Be to, Sony siūlo QD-OLED televizorius, suteikiančius dar didesnį vaizdo ryškumą nei standartiniai OLED modeliai.

Philips televizoriai

Philips televizoriai yra unikalūs dėl savo Ambilight technologijos, kuri perteikia ekrane matomas spalvas ant sienos už televizoriaus, suteikdama išskirtinumo ir žavesio. Philips televizoriai pasižymi draugiška kaina ir plačiu modelių, dydžių bei specifikacijų pasirinkimu.

Renkantis televizorių, svarbu atsižvelgti į individualius poreikius ir pageidavimus, kad rastumėte tinkamiausią modelį savo namams.

Posted in Televizorių remontas, naujienos.