Eksperto patarimas ieškant sau tinknčio televizorio

Renkantis televizorių, kiekvienas vartotojas ieško skirtingų savybių atsižvelgiant į savo asmeninius poreikius ir gyvenimo būdą. Ekspertai akcentuoja, kad nėra vieno universalų modelio, kuris patiktų visiems. Pasirinkimą dažnai lemia technologijų ekspertų patarimai bei konkretūs vartotojo lūkesčiai.

„TP Vision“ vadybininkas Mindaugas Slavinskas atkreipia dėmesį, kad pirkėjai dažnai nesupranta sudėtingų televizorių technologijų, todėl ekspertų patarimai yra labai svarbūs. Sporto ir kompiuterinių žaidimų mėgėjams svarbus televizoriaus atsako laikas ir atnaujinimo dažnis, kuris turėtų būti kuo aukštesnis, siekiant užtikrinti sklandų vaizdą.

„Philips“ LCD modeliai nuo 8808 serijos ir visi OLED serijos televizoriai pasižymi aukštais parametrais, tinkančiais sporto ir žaidimų entuziastams. OLED908 modelis išlieka šių metų „TP Vision“ flagmanu, siūlantis aukščiausios kokybės OLED technologiją, įskaitant „Micro Lens Array“ ir radiatorių, kuris užtikrina 2100 nitų maksimalų ryškumą.

OLED808 modelis, papildytas nauju 42 colių dydžio variantu, išsiskiria septintosios kartos dirbtinio intelekto „7th Gen P5 AI“ galia, „Super“ skiriamosios gebos funkcijomis ir 1000 nitų OLED EX plokštėmis didesniems ekranams.

„The One“ serijos televizoriai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, siūlydami mažą vėlavimą, aukštos kokybės ekranus, DLG ir HRS technologijas bei „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ palaikymą. Tai puikus pasirinkimas kino mėgėjams.

Renkantis televizorių, svarbu atsižvelgti į technologijas, vaizdo ir garso kokybę bei paskirtį. OLED modeliai tinka kino mėgėjams dėl aukšto kontrasto ir platos spalvų gamos, o „The One“ serija yra puikus pasirinkimas ieškant kokybės ir prieinamos kainos derinio.

„Philips“ technikos eksperto Mindaugo Slavinsko teigimu, renkantis tarp OLED ir „The One“ modelių, svarbu įvertinti, ką žiūrėsite ir kokiais funkcijomis norėsite naudotis. Kino žinovams rekomenduojami OLED televizoriai, o „The One“ modeliai tinka tiems, kurie ieško kokybės ir funkcionalumo už prieinamą kainą.

Posted in Televizorių remontas, naujienos.