Kaip išsirinkti jums tinkantį televizorių

Renkantis jums tinkamą televizorių, dydis yra svarbus. Turite įsitikinti, kad naujasis televizorius tilps į jūsų namuose turimą erdvę. Jei neturite pakankamai vietos, didesnis televizorius netiks, net jei jis turi visas norimas funkcijas. Matuodami savo erdvės dydį, būtinai matuokite coliais ir palyginkite jį su televizoriaus specifikacijomis.

Be to, turėsite apsispręsti, ar rinktis skystųjų kristalų, ar plazminį ekraną. Skystųjų kristalų televizoriai paprastai yra pigesni ir taupiau naudoja energiją, tačiau jie dažnai ne taip gerai atkuria juodą spalvą kaip plazminiai. Kita vertus, plazminiai televizoriai paprastai yra brangesni ir sunkesni.

Kalbant apie vaizdo kokybę, norėsite atkreipti dėmesį į atnaujinimo dažnį, skiriamąją gebą, kontrasto santykį ir žiūrėjimo kampą. Atsinaujinimo dažnis lemia, kiek kadrų per sekundę televizorius gali rodyti; didesnis dažnis užtikrina sklandesnį judėjimą ekrane. Skiriamoji geba lemia vaizdo ryškumą, o didesnės skiriamosios gebos vaizdai atrodo geriau, tačiau gali būti brangesni. Kontrastas rodo, kaip gerai ekrane išsiskiria juodi atspalviai, o žiūrėjimo kampas – kokiu didžiausiu atstumu dar galima matyti aiškų vaizdą.

Įvertinę visus šiuos veiksnius, galėsite priimti pagrįstą sprendimą dėl jums tinkamo televizoriaus. Šiek tiek pasidomėję galėsite įsitikinti, kad naujasis televizorius tinka jūsų erdvei ir turi visas jums reikalingas funkcijas.

Galiausiai nepamirškite atsižvelgti į kitus veiksnius, pavyzdžiui, garso kokybę, papildomas funkcijas, tokias kaip „Smart TV” funkcijos ir 3D technologija, ir kainą. Atsižvelgdami į šiuos aspektus, galėsite rasti tobulą televizorių savo namams. Turėdami reikiamą informaciją ir šiek tiek pasidomėję, be vargo rasite savo poreikius atitinkantį televizorių. Sėkmės!

Posted in Televizorių remontas, naujienos.